יום הבלוג העולמי 2012

פורסם לראשונה ב"תפוז" בתאריך 31 אוגוסט 2012

מחוץ לבלוגיה החיים ממשיכים והיום הזה יצא לי נפלא!()

הוא התחיל בזה שהעוזרת שלי סיפרה שבנובמבר היא עוזבת וחושבת להחליף מקצוע (אני מתה על העוזרת שלי אבל לא על איך שהיא מנקה…). אוח, כמה שמחתי בשבילה! …. ובשבילי.
אחר כך קצת סידורים וקניות בכייף גדול עם צעירי הגנדרן ובגלל איזה מבצע בסטימצקי מצאתי עצמי קונה ספר על עיצוב ורעיונות ושידורגים וכל מיני. 
על אייסקפה גיליתי שזה ספר שנולד מבלוג שנקרא Design Sponge והנערה שהתחילה אותו לא חשבה שהיא יוצרת מהפכה…

אז הנה בלוג בונוס, בנוסף על החמישה שהכנתי לכם. טרם הספיקותי לעיין בו בעצמי, אז בואו להציץ בו יחד איתי.

אפילו הילד שלי התלהב שזה קרה לי ביום הבלוג העולמי!
אהבתי מאוד את הסיפור של לידת המסורת הזו, של יום הבלוג. פשוט מיתולוגיה בחיתוליה.
גם הרעיון, להציג זה לזה בלוגים שרובנו לא מכירים הו נפלא.

לא כל פורטל נוח כמו זה שלנו אז בכמה מקומות נתתי הסברים כיצד לראות מה…

1. http://my50countdown.blogspot.co.il/ – הספירה לאחור. בלוג שיהיו בו רק 365 ימים. הבלוגרית, מעצבת מוכשרת ומקורית, התחילה את הבלוג ביום ההולדת ה49 שלה והוא יתקיים עד לחגגת היובל. כל יום היא מציגה קולאז' מופלא של תמונות אותו היום וכמה מילים. מעוצב לעילא ולעילא.

2. http://saloona.co.il/auntpetuia/ – הדודה פטוניה כותבת על מה שקרוב לליבה. בתחילה התאהבתי בפרחים שהיא לימדה אותנו וכשלמדתי את סיפור חייה נשביתי לגמרי בקסמיה. כתיבה משובחת של אישה מופלאה עם לב רחב שהיריעה לא יכולה להכיל. הכינו את הממחטות… כדי לקרוא את כל הבלוג צריך דרך רשומות הארכיון בצד ימין.

3. http://pastaeveryday.wordpress.com/ – שרון חיה באיטליה וכותבת על אוכל, על החיים ומצלמת פשוט נפלא. הבלוג מרתק, מרענן ויפיפה ויזואלית. לא מפתיע שהתלהבתי מבלוג של אדריכלית, נכון? עוד קסם ששבה אותי: כתיבה גם באיטלקית.

4. http://www.avnikeren.com/ – הבלוג של קרן אבני. אדריכלית רהוטה ומדוייקת ומוכשרת ביותר. חושפת ומגלה אדריכלות מהעולם וחידושים בתחום הreuse . אם לא היה לי בלוג משלי, הייתי רוצה לכתוב בלוג כמו שלה…

5. http://milasdaydreams.blogspot.co.il/ – בלוג צילומים מאוד מיוחד. אמא שמביימת את סביבת ביתה הישנה ומצלמת רגעים קסומים. הדעות על הבלוג חלוקות. האם אמיתי? האם טבעי? האם מאלץ את התינוקת? מתעלל? לימים נוסף צאצא למשפחה ויש עוד סגנון של צילומים. אני ממליצה ללכת לפוסט הראשון וממנו להתקדם בזמן. הסבר על איך הכל התחיל תמצאו בקישור הזה: http://www.etsy.com/blog/en/2012/when-my-baby-dreams/ או שתציצו בבלוג שלה במדור Behind the blog.

אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני מחכה לסיים את בישולי השבת, ולהתיישב אל מול ההמלצות שלכם ולחגוג כל הסופ"ש על היכרות עם בלוגים מרתקים. בנוסף יש לי ספר-בלוג שזה נפלא כי זה גם ספר וגם בלוג!!!!

שבת שלום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.